Oferta


 • Kuchnie

  Kuchnia musi być ciepła, przytulna, ale też dostosowana do upodobań użytkownika, tak, aby każdy domownik dobrze się w niej czuł. Projektowaniem i produkcją mebli kuchennych  zajmujemy się od 36 lat. Oferujemy pełną gamę kolorów i materiałów: drewniane półprodukty, fornir, drewno, lakierowane, na wysoki połysk. Zaprojektujemy kuchnie nowoczesną, jak i w stylu tradycyjnym. Końcowy efekt kuchni- aranżacja dodatkami, zależy od Państwa wyobraźni.

 • Salon

  Salon jest sercem i wizytówką każdego domu. To właśnie w nim najczęściej odpoczywamy, czytamy książki, oglądamy telewizję, spędzamy czas z przyjaciółmi i znajomymi. Każdy z nas chciałby, aby nasz pokój dzienny był wygodny, funkcjonalny, a jednocześnie elegancko urządzony. Nawet w niewielkim salonie proponujemy ustawienie stołu i krzeseł, mebli lub biblioteki wypełnionej książkami.

 • Sypialnie

  Sypialnia to wyjątkowe miejsce w naszych mieszkaniach, domach. Służy nie tylko do spania. To tu chcemy się wyciszyć po codziennej bieganinie. Wbrew pozorom spędzamy w niej dużo czasu. Dlatego to pomieszczenie powinno być ciche, przytulne i wyposażone w wygodne łóżko, szafki nocne i  szafę.
 • Szafy

  Współczesna szafa może stanowić piękny dodatek do pomieszczenia, element dekoracyjny, może też przypominać ścianę przyjmując jej wykończenie i kolor. Do wyboru są szafy wnękowe, narożne, przyścienne, wolnostojące, pawlacze, poddasza. Drzwi szaf mogą być przesuwane, uchylane, podwójnie składane. Wykonamy dla Państwa szafę niepowtarzalną i funkcjonalną – i co najważniejsze: taką, do której wszystko się zmieści.

 • Łazienki

  Aranżacja  łazienki to prawdziwe wyzwanie. Aby była wygodna i spełniała swoje funkcje należy przede wszystkim dobrze dobrać wyposażenie. Współczesne technologie oraz stosowanie drewna egzotycznego sprawia, że łazienkowe meble są nie tylko ładne, ale też odporne ma ciepło i wilgoć.

 • Schody

  Zajmujemy się  produkcją schodów drewnianych – prostych, giętych, nietypowych na indywidualne zamówienie klienta. Wykorzystujemy drewno krajowe (buk, jesion, dąb, klon, jawor, czereśnia, mahoń) i egzotyczne. Oferujemy elementy wykończeniowe ze stali, metalu, szkła. Wykonujemy schody od projektu do montażu, realizujemy też projekty architektów. Nasze drewniane  schody  dopasowujemy  do wnętrz, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

 • Wyposażenie wnętrz i restauracji

  Aranżacja wnętrz to bardzo ważny element. Znamy się na tym jak nikt inny, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, nie tylko przedsiębiorcom ale także osobom prywatnym.

 • Inne

  Tworzymy także nietypowe meble na indywidualne zamówienie klienta.

 
 
 
meble na zamówienie warszawa, meble na zamówienie poznań, warszawa kuchnie, poznań kuchnie, meble poznań warszawa, meble poznań, meble warszawa, meble, poznań, warszawa, kuchnie, na zamówienie, wielkopolska, swarzędz, robert maćkowiak